Misja


Misją naszej firmy jest zapewnienie najwyższej jakości usług serwisowych, które sprostają oczekiwaniom naszych Klientów.

Jesteśmy firmą ukierunkowaną na osiągnięcie sukcesu, stale otwartą na nowe wyzwania, jakie stawiają przed nami każdego dnia nasi Partnerzy.

Dołożymy wszelkich starań, aby współpraca z naszymi Klientami była trwała i oparta na stałej wymianie poglądów i doświadczeń.

Rozumiemy, że nasz sukces zależy od sukcesu Państwa firmy, dlatego stawiamy na wiarygodność i zaufanie.

W ramach realizowanych projektów specjaliści skupieni wokół HR INVEST ENERGY wykorzystują najnowsze technologie oraz innowacyjne rozwiązania umożliwiające optymalizację czasu realizacji zaplanowanych prac, zachowując najwyższe standardy techniczne. Możliwe jest to dzięki współpracy z liderami rynku w obszarze projektowania, realizacji pomiarów optycznych i laserowych oraz rozwojowi mobilnych technologii obróbczych wykorzystywanych w miejscu realizacji projektów.

Bieżąca realizacja i obsługa kontraktów, a także coraz większa liczba zleceń sprawia, że HR INVEST ENERGY planuje w przyszłości stworzyć rozwiązanie z zakresu technologii informacyjno-komunikacyjnych, które umożliwi sprawniejsze porozumiewanie się ze zleceniodawcami i zapewni transparentność pod względem dostępności zasobów HR INVEST ENERGY w kontekście nowych ewentualnych zleceń.

Poza funkcją użytkową tego typu wspólna platforma z głównymi partnerami biznesowymi będzie stanowić także innowację marketingową, podnosząc jakość usług z potencjalnymi klientami. Zadecyduje o tym przekonanie inwestorów o elastyczności i efektywniejszym zarządzaniu, minimalizujących czas reakcji, tak istotny szczególnie
w przypadku podpisanych umów serwisowych długoterminowych.

Sukces Twojej firmy to nasza motywacja!

 

Kontakt

Dotychczasowa oraz rozwijana działalność HR Invest Energy, wpisuje się w zakres przedmiotowy Inteligentnej Specjalizacji Pomorza w obszarze „Technologie ekoefektywne w produkcji, przemyśle, dystrybucji i zużyciu energii i paliw oraz w budownictwie”; zwłaszcza w ramach poprawy efektywności energetycznej w budownictwie i przemyśle oraz w ramach Odnawialnych Źródeł Energii (OZE), generacja rozproszona i energetyka prosumencka.