Spawacz 141

– Oferta pracy

Firma HR Invest, oferująca wysokiej jakości usługi serwisowe (budowy, remonty i modernizacje) dla turbin, kotłów, AKPiA oraz urządzeń pomocniczych, na potrzeby nowych projektów, do pracy na terenie całego kraju oraz za granicą, poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko Spawacza 141.

Wymagania:

  • Doświadczenie w spawaniu rur ze stali kotłowych (ASME P91 lub podobne), w pozycji wymuszonej doczołowo – poparte kilkuletnim doświadczeniem oraz odpowiednim certyfikatem,
  • Doświadczenie w pracy na elektrowniach lub elektrociepłowniach,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Mile widziany własny sprzęt (dodatkowe wynagrodzenie za własną spawarkę).

Obowiązki:

  • Praca przy spawaniu rur ze stali kotłowej (ASME: p.91, p.11, EN: 13CrMo4-5, X10CrMoVNb91, pokrewne) na terenie elektrowni w Polsce
  • Możliwa praca za granicą w krajach takich jak Niemcy i Czechy

Oferujemy:

  • Stałe, atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe z możliwością podwyżki,
  • Zwroty za przejazdy służbowe, zjazdy do domu, zwroty za wydatki służbowe,
  • Wyżywienie, dofinansowanie obiadów lub diety,
  • Zakwaterowanie w dobrych warunkach (przeważnie hotele ** i *** lub prywatne kwatery),
  • Dodatek funkcyjny za prowadzenie brygady,
  • Ubrania robocze, sprzęt ochrony osobistej, wysoką dbałość o BHP,
  • Dodatkowe ubezpieczenie zbiorowe w PZU z możliwością samodzielnej kontynuacji po zakończeniu pracy,
  • Samodzielną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług technicznych,
  • Kontrakty krótko i długo terminowe na terenie kraju i za granicą,
  • Pomoc w aktualizacji uprawnień oraz zdobywaniu nowych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz dalszej kariery w energetyce.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysyłanie CV (życiorysu) wraz ze skanem uprawnień spawalniczych, na adres e-mail: rekrutacja@hrinvest.pl z tematem wiadomości “Spawacz 141”. Szerszych informacji udzielimy chętnie pod numerem telefonu +48 662 722 111

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Za wszelkie zgłoszenia serdecznie dziękujemy.