Monter turbin

– Oferta pracy

Firma HR Invest, oferująca wysokiej jakości usługi serwisowe (budowy, remonty i modernizacje) dla turbin, kotłów, AKPiA oraz urządzeń pomocniczych, na potrzeby nowych projektów, do pracy na terenie całego kraju oraz za granicą, poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko Montera turbin.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na elektrowniach lub elektrociepłowniach, minimum 2-3 lata (turbiny gazowe i parowe, generatory – montaż, serwis, rozruch),
  • Znajomość elektronarzędzi, sprzętu, technologii do obróbki mechanicznej (szlifowanie, skrobanie, docieranie),
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, mikromierz, miara, średnicówka),
  • Uprawnienia energetyczne typu E (grupy drugiej eksploatacji) lub gotowość do wyrobienia,
  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne, mile widziane kierunki: mechanik, energetyk, ślusarz lub pokrewne,
  • Mile widziana znajomość języków obcych (angielski lub niemiecki) – możliwość pracy za granicą i bezpośredniego kontaktu z inspektorami,
  • Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego, znajomość zagadnień rozszerzalności cieplnej, luzów i dylatacji,
  • Mile widziane uprawnienia: suwnice, hakowy, wózki widłowe, podesty, palnik.

Obowiązki:

  • Praca przy serwisach, remontach i budowie nowych turbin parowych,
  • Obsługa elektronarzędzi, wykonywanie bieżących napraw, pomiary,
  • Praca w samodzielnej brygadzie lub możliwość objęcia obowiązków prowadzącego,
  • Praca na obiektach takich jak Poznań, Żerań, Gdańsk, Rybnik, Bogatynia, Połaniec,
  • Praca za granicą w krajach takich jak Czechy lub Niemcy.

Oferujemy:

  • Stałe, atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe z możliwością podwyżki,
  • Zwroty za przejazdy służbowe, zjazdy do domu, zwroty za wydatki służbowe,
  • Wyżywienie, dofinansowanie obiadów lub diety,
  • Zakwaterowanie w dobrych warunkach (przeważnie hotele ** i *** lub prywatne kwatery),
  • Dodatek funkcyjny za prowadzenie brygady,
  • Ubrania robocze, sprzęt ochrony osobistej, wysoką dbałość o BHP,
  • Dodatkowe ubezpieczenie zbiorowe w PZU z możliwością samodzielnej kontynuacji po zakończeniu pracy,
  • Samodzielną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług technicznych,
  • Kontrakty krótko i długo terminowe na terenie kraju i za granicą,
  • Pomoc w aktualizacji uprawnień oraz zdobywaniu nowych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz dalszej kariery w energetyce.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysyłanie CV (życiorysu) wraz ze skanem uprawnień E, na adres e-mail: rekrutacja@hrinvest.pl z tematem wiadomości “Monter turbin”. Szerszych informacji udzielimy chętnie pod numerem telefonu +48 662 722 111

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Za wszelkie zgłoszenia serdecznie dziękujemy.