Technik turbin wiatrowych

– Oferta pracy
Firma HR Invest Energy, oferująca wysokiej jakości usługi serwisowe na potrzeby nowych projektów, do pracy na terenie całego kraju oraz za granicą, poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko Technik turbin wiatrowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na elektrowniach lub elektrociepłowniach, minimum 2-3 lata (remonty, budowa kotłów),
  • Znajomość elektronarzędzi, sprzętu, technologii do obróbki mechanicznej (szlifowanie, skrobanie, docieranie),
  • Uprawnienia energetyczne typu E (grupy drugiej eksploatacji) lub gotowość do wyrobienia,
  • Wykształcenie купити постільну білизну zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne, mile widziane kierunki: mechanik, energetyk, ślusarz lub pokrewne,
  • Mile widziana znajomość języków obcych (angielski lub niemiecki) – możliwość pracy za granicą i bezpośredniego kontaktu купити плед z inspektorami,
  • Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Mile widziane uprawnienia: suwnice, hakowy, покривало на диван wózki widłowe, podesty, palnik.

Obowiązki:

  • Praca przy systemach nawęglania, młynach, filtrach, podgrzewaczach, kanałach spalin, zbiornikach,
  • Praca przy konstruktach stalowych pomocniczych, podporach, ekranach,
  • Obsługa elektronarzędzi, wykonywanie bieżących napraw,
  • Wykonywanie prac mechanicznych oraz ślusarskich,
  • Praca w samodzielnej brygadzie,
  • Możliwa praca na obiektach takich jak Pątnów, Karolin, Kozienice, Połaniec, Turów, Opole, Gdańsk.

Oferujemy:

  • Stałe, atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe z możliwością podwyżki,
  • Zwroty za przejazdy купити постільну білизну służbowe, zjazdy do domu, zwroty za wydatki służbowe,
  • Wyżywienie, dofinansowanie obiadów lub diety,
  • Zakwaterowanie дропшипінг постачальники w dobrych warunkach (przeważnie hotele ** i *** lub prywatne kwatery),
  • Dodatek funkcyjny za prowadzenie brygady,
  • Ubrania robocze, sprzęt ochrony osobistej, wysoką dbałość o BHP,
  • Dodatkowe ubezpieczenie zbiorowe w PZU z możliwością samodzielnej kontynuacji po плед покривало zakończeniu pracy,
  • Samodzielną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług technicznych,
  • Kontrakty krótko i długo terminowe na terenie kraju i za granicą,
  • Pomoc w aktualizacji uprawnień oraz zdobywaniu nowych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz dalszej посуд для індукційної плити kariery w energetyce.
Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysyłanie CV (życiorysu) wraz ze skanem uprawnień E, na adres e-mail: rekrutacja@hrinvest.pl z tematem wiadomości “Monter kotłów”. Szerszych informacji udzielimy chętnie pod numerem telefonu +48 662 722 111

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Za wszelkie zgłoszenia serdecznie dziękujemy.