Asystent kierownika projektów

Oferta pracy

Firma HR Invest Energy, oferująca wysokiej jakości usługi serwisowe na potrzeby nowych projektów, do pracy na terenie całego kraju oraz za granicą, poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko Asystent kierownika budowy.

Wymagania:

– Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

– Znajomość pakietu MS Office.

– Prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

– Administracja biurowa

– Zamawianie artykułów

– Kontrola dostawców

– Sporządzanie pism

Wymagania dodatkowe:

– Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku

– Umiejętności komunikacyjne

– Umiejętność pracy w zespołach

– Zdolność do samodzielnej pracy, planowanie i organizowanie

Oferujemy:

– Pracę od zaraz w Polsce i zagranicy

– Możliwości rozwoju zawodowego

– Współpraca z kreatywnym zespołem i w motywującej atmosferze

– Konkurencyjne wynagrodzenie w branży

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysyłanie CV (życiorysu) wraz ze skanem uprawnień, na adres e-mail: rekrutacja@hrinvest.pl z tematem wiadomości “Elektromonter”. Szerszych informacji udzielimy chętnie pod numerem telefonu +48 662 722 111

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Za wszelkie zgłoszenia serdecznie dziękujemy.